1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Самбірський факультет ППЗ відсвяткував 15-річчний ювілей

23 травня 2013 року Самбірський факультет прикладного програмного забезпечення відсвяткував 15-річчний ювілей. З нагоди Дня народження факультету у актовій залі Самбірського технікуму економіки та інформатики (СТЕтІ) відбувся святковий концерт, який подарував всім присутнім чудовий настрій, веселі емоції і позитивний заряд енергії.

На святкуванні були присутні представники професорсько-викладацького колективу ТНЕУ, адміністрація та викладачі СТЕтІ, представники Самбірської міської ради, випускники та студенти факультету.

Відкрив свято декан факультету, к.т.н., доцент Шевчук Руслан Петрович, який привітав факультет з 15-ти річним ювілеєм, представив мультимедійну презентацію на тему: «Віхи становлення факультету» та відзначив грамотами кращих студентів факультету.

З ювілеєм факультет привітала Сарахман Марія Іванівна - в.о. директора СТЕтІ, яка відзначила важливість продовження тісної співпраці між двома навчальними закладами.

Від ректорату ТНЕУ слова привітань висловив д.т.н., професор, декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Дивак Микола Петрович та від імені ректора університету передав факультету персональний комп’ютер.

До вітань долучились Адамів Олег Петрович – попередній декан Самбірського факультету прикладного програмного забезпечення, Кузьменко Віктор Якович –  попередній директор СТЕтІ та один з ініціаторів створення факультету, Барна Роман Павлович – випускник факультету, депутат Самбірської міської ради, Припін Володимир Володимирович – заступник декана та один з ініціаторів створення факультету.

Окрасою свята стали пісні у виконанні випускниці факультету Шевчук Галини, студентів Наталі Каспришин, Людмили Глюдз та Тараса Візняка. Позитиву на святі додали гумористичні номери і виступи студентів технікуму економіки та інформатики.

Родзинкою святкового концерту став виступ хореографічного ансамблю "Барви" центру позашкільної освіти м. Самбора (лауреатів багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів).

Переглянути фотозвіт