Директор Самбірської філії ТНЕУ

  • Друк

Image 1Шевчук Руслан Петрович – випускник Тернопільської академії народного господарства, кандидат технічних наук, доцент, член Ради молодих вчених ТНЕУ.

Народився у 1981 році в с. Конопківка Теребовлянського району Тернопільської області.

У 1998 році закінчив Микулинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. В 2003 році закінчив магістратуру Тернопільської академії народного господарства (нині ТНЕУ) за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі».

Стаж роботи в ТНЕУ – з 2001 року на посадах техніка, інженера, асистента, викладача, доцента, заступника декана.

У 2008 році успішно захистив дисертаційну роботу за напрямом 05.13.05 - комп’ютерні системи та компоненти на тему: «Багатоканальні комп’ютерні засоби перетворення форматів та криптографічного захисту стиснених мовних сигналів».

З 2009 року - заступник декана ФКІТ по науковій роботі, член Ради молодих вчених ТНЕУ, адміністратор програми Microsoft DreamSpark Premium. У листопаді 2011 року присвоєно вчене звання доцента кафедри комп’ютерних наук. В лютому 2011 року призначений виконуючим обов’язки декана Самбірського факультету прикладного програмного забезпечення. Член Вченої ради ТНЕУ та Вченої ради факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

 

Ініціатор проведення та вчений секретар щорічної Всеукраїнської школи-семінару молодих вчених та студентів "Сучасні комп'ютерні інформаційні технології" (ACIT).

 

Є засновником та керівником благодійної організації «Асоціація фахівців комп’ютерних інформаційних технологій». 


Автор понад 60 наукових та методичних праць.

Коло наукових інтересів: оброблення стиснених мовних сигналів у реальному часі, розробка та застосування методів криптографії та стеганофонії для захисту мовних сигналів

E-mail: rsh (at) ukr.net