Шановні освітяни, колеги, друзі!

  • Друк

 Шановні освітяни, колеги, друзі! Щиро й сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника освіти, який єднає усіх, хто відкриває перед нами простори мудрості та науки. Бути освітянином – велика честь і відповідальність. Прагнення ділитися знаннями, мудрістю, плекати культуру і духовність студентства заслуговує на повагу та вдячність. Ваш професіоналізм, громадянська позиція та уважне ставлення до своїх вихованці – безцінні. Саме від Вашої педагогічної майстерності залежить професійне становлення і життєва позиція наших студентів.
Студенти – це майбутнє нашої держави. Це покоління активних, завзятих, талановитих і свідомих громадян України. Тому Ваша праця є неоціненною! Професорсько-викладацький колектив нашого університету прищеплює молоді високі моральні цінності, сприяє особистісному і професійному становленню, соціальній активності та конкурентній спроможності в сучасному глобалізованому світі. У складних умовах сьогодення виконання  професійного обов’язку є непростим. Однак, невимовно тішить те, що Ви продовжуєте невпинно сіяти зерна знань на університетській ниві науки й не відступаєте від свого покликання.
 
У день цього прекрасного свята дякую Вам за відповідальне служіння обраній справі, невпинний творчий пошук, самовідданість та життєву мудрість. Нехай Ваше життя рясніє вдячними вихованцями і талантами, новими ідеями, відкриттями й здобутками. Нехай успіхи і перемоги надихають на нові звершення, а добро і любов будуть вірними супутниками.
 
Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвої сили, особистого щастя і родинного тепла. Хай Вас ніколи не залишають рішучість і оптимізм, завзяття і удача, а професійний досвід, глибоке розуміння своєї справи будуть завжди поруч в усіх починаннях. Хай найвищою нагородою для Вас буде людська шана і подяка!
 
Зі святом, дорогі освітяни!
 
Ректор ТНЕУ                                                                             А. І. Крисоватий