Дорогі студенти! Шановні колеги!

  • Друк

ДОРОГІ СТУДЕНТИ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ!У житті кожного з нас є миттєвості, на які ми чекаємо з особливим, трепетним хвилюванням. І ось сьогодні, коли після безтурботної симфонії барвистого літа у володіння вступає золота осіння пора, жовтогарячий вересень дарує нам свято великих надій та світлих сподівань – День знань!

Освіта й наука є справжнім безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на багато десятиліть вперед. Високоосвічені люди формують еліту держави, саме їм належить вести країну у щасливе майбутнє.

Сьогодні першокурсникам не терпиться переступити поріг одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів – Тернопільського національного економічного університету. Адже ТНЕУ сприяв формуванню багатьох відомих особистостей, які завдяки наполегливій праці досягли значних успіхів і заслуговують на особливу шану сучасників та нащадків. 

Дорогі першокурсники! Пам’ятайте, що студентські роки – неповторна та відповідальна пора, коли навіть маленька перемога може стати запорукою життєвого успіху. Отож не витрачайте марно дорогоцінного часу: займайтеся улюбленою справою, беріть участь у цікавих проектах, сумлінно навчайтеся, збагачуйте світ своїми яскравими ідеями.

Пишаємось тим, що студенти ТНЕУ підвищують престиж альма-матер, займаючи призові місця на олімпіадах, творчих конкурсах, у спортивних змаганнях. Молодь – суть нашого університету, його життя, його мрії, його завтрашній день. 

Шановні студенти! Разом із батьками, викладачами ми вболіваємо за кожного з Вас. Не сумніваємось, що Ваші знання будуть затребувані, а віра в себе, ініціативність та креативність дозволять реалізувати найсміливіші плани.

З усією теплотою серця цього дня вітаю усіх, чиє життя тісно переплелось з долею нашого університету. Нехай новий навчальний рік надихне викладачів успіхами вихованців, дасть наснагу студентам, батьків сповнить гордістю за своїх дітей.

Бажаю усім оптимізму, енергійного творчого життя, доброї долі та натхнення на добру науку й плідну працю!


Зі святковою шанобливістю

ректор Тернопільського національного 

економічного університету                                                  А. І. Крисоватий