Написана ще одна сторінка історії університету

  • Друк
Написана ще одна  сторінка історії університетуСьогодні написана ще одна  сторінка історії університету. Спортивні традиції, що започатковані  у далекому 1967 році, набули свіжих барв і нового змісту. Ректор університету гордо очолив колону великої університетської родини викладачів та студентів вищого навчального закладу, яка  стартувала у легкоатлетичному кросі. Позитивні емоції вирували серед великої кількості молоді.    

На старт вийшли учасники Олімпійських ігор в Лондоні Людмила Осипенко та Ганна Тітімець, призери та чемпіони України з волейболу серед жіночих команд з волейболу, збірна команда з волейболу «Галичанка», призери та чемпіони чемпіонатів України, Універсіади України, збірні команди університету з гандболу, з міні- футболу, баскетболу, з боротьби дзюдо, з боротьби самбо, з легкої та важкої атлетики, кандидати та майстри спорту України з різних видів спорту, проректори університету, декани факультетів, викладачі, профспілковий актив, студенти усіх факультетів.   

Учасники забігу  продемонстрували усім тернополянам, що Тернопільський національний економічний університет лідер не тільки у царині науки, а й у спорті  - найкращий. Відрадно, що у акції взяли участь й іноземні студенти, які приїхали до нас на навчання. Колона майоріла прапорами й усмішками юнаків і дівчат. А на фініші усіх чекав сюрприз – концертна програма й нагородження учасників дійства. 

Вітаючи усіх зі святом, Андрій Ігорович Крисоватий сказав: «Я пишаюся Вами й вдячний кожному, хто сьогодні брав участь у кросі. Разом ми – велика сила. Університет впевнено крокує назустріч викликам долі. Сьогоднішнє спортивне дійство довело усім, що молодь ТНЕУ -  майбутнє України!».