День відкритих дверей ФКІТ

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ запрошує 24 березня 2013 року на День факультету і День відкритих дверей.

До уваги абітурієнтів! Факультет комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує на День факультету та День відкритих дверей, що відбудеться 24 березня 2013 року.

У програмі:

• регіональна олімпіада з інформатики;
  • презентація факультету;
  • представлення інформації про спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій;
  •  представлення правил прийому до ТНЕУ у 2013 році відповідальним секретарем приймальної комісії;
  •  концертна програма для гостей, абітурієнтів, викладачів та студентів від творчого колективу факультету;
  •  нагородження переможців, призерів та учасників регіональної олімпіади з інформатики цінними подарунками.

Розклад заходів:

10.00 - регіональна олімпіада з інформатики (попередня реєстрація учасників з 9:30 год);

12.00 - офіційна програма дня факультету та дня відкритих дверей ФКІТ.

Чекаємо Вас за адресою: м. Тернопіль вул. Львівська, 11, 1-ий корпус (адміністративний), актова зала ТНЕУ.

Телефон для довідок: 43-18-39, 43-61-74.

Кар’єра починається з освіти!