Cвітлій пам'яті Ректора Юрія Сергія Ілліча.

  • Друк

62 роки – це крихітна мить з погляду вічності, а для окремої людини – Сергія Ілліча Юрія ...

 

62 роки – це крихітна мить з погляду вічності, а для окремої людини – Сергія Ілліча Юрія  –  то щедрий ужинок долі ВЧЕНОГО, НАУКОВЦЯ, ПРОФЕСОРА, УЧИТЕЛЯ, ДРУГА, ЧОЛОВІКА, БАТЬКА

Світлій пам’яті доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних фінансів, академіка,

ректора Сергія Ілліча Юрія

Заслуженого діяча  науки і техніки України, Почесного професора « Doctor Honoris Causa» Стопанської  академії «Д.А.Ценов» (Болгарія), Почесного професора Міжнародного Віденського Університету, Дійсного члена  Клубу Ректорів Європи 

(30 січня 1950 року  – 11 листопада 2012 року)

 

ЖИТТЯ  – ЦЕ НЕ ТИРЕ МІЖ ДВОМА ДАТАМИ

 

       Усіх нас єднає сумна хвилина, ранить біль від великої втрати…У вічність відійшла Людина. Життя людське, мов тоненька нитка, обривається, зупиняючи кожного на життєвій дорозі. Пішовши в інший світ, Сергій Ілліч залишив по собі добру пам’ять. Тепла його серця і душі вистачало для нас усіх. Ми ніколи не зможемо повірити в те, що навіки перестало битися його турботливе, щире і вірне  серце. Плачуть за ним всі стежки, плаче дім, плаче університет, бо не стало господаря в нім.  Пам’ять про НЬОГО – чиста і світла – назавжди залишиться в серцях великої університетської родини, у літописі української фінансової науки.

 

        Упродовж свого десятирічного керівництва університетом Сергій Ілліч Юрій гідно представляв його в науковому світі, був організатором багатьох семінарів, круглих столів, конференцій, присвячених актуальним проблемам ринкової економіки, міжнародних фінансів, бюджету і бюджетного процесу.

 

        Незважаючи на всі нагороди і титули, Сергій Ілліч завжди залишався Людиною з великої літери, ніколи не зраджував своїм поглядам. Він  часто зустрічався зі студентами, адже вважав, що саме молодь може зробити нашу державу багатшою, кращою та справді вільною і незалежною. Нам дуже бракуватиме його теплої посмішки, його авторитетного, мудрого слова, досвіду та невичерпного життєвого запалу, якими Сергій Ілліч завше так щедро й по-батьківськи ділився з усіма. 

 

       Всі ми – рідні, близькі, друзі, колеги, студенти, знайомі – усвідомлюємо, що втратили мудрого керівника, відомого науковця, надійного друга. Жив він гідно і красиво в ім’я майбутнього рідного університету, України і назавжди залишив глибокий слід у наших серцях і помислах.

 

       Сумуємо з приводу важкої втрати. Помолімося за Сергія Ілліча.

 

       Студентство, професорсько-викладацький колектив, працівники університету, друзі, колеги, тернополяни, усі, для кого він був світлою людиною, матимуть змогу віддати останню шану Сергію Іллічу Юрію 12 листопада 2012 року о 16.00 годині в актовій залі ТНЕУ (вул. Львівська, 11). Панахида відбудеться о 19.00 годині.

 

      Прощання з ректором Тернопільського національного економічного університету Сергієм Іллічем Юрієм 13 листопада о 8.00 годині в актовій залі університету. Чин похорону відбудеться об 11.00 годині.

 

 

Запалімо свічку пам’яті

Нехай Його душа знайде вічний спокій

    Вічна Йому пам'ять і царство небесне