ТНЕУ – учасник програми Microsoft IT Academy

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-362 від 15.05.2012 ректорат Тернопільського національного економічного університету у червні 2012 р. ініціював участь ТНЕУ у програмі для навчальних закладів Microsoft IT Academy. Між університетом і уповноваженим представником Microsoft щодо підтримки Microsoft IT Academy на території Україні ТОВ «Текексперт» у серпні було підписано договір на участь у зазначеному проекті.
Адміністратором даної програми в університеті є кафедра економічної кібернетики та інформатики, відповідальна особа - доцент кафедри Мачуга Роман Іванович.
Програма Microsoft IT Academy розроблена з метою навчання студентів використанню сучасних інформаційних технологій, що дозволить їм отримати необхідні сертифікати міжнародного визнання і бути конкурентоздатними на сьогоднішньому динамічному ринку праці. Крім цього, програма надає викладачам і співробітникам можливість підвищувати власну кваліфікацію.
Участь університету в Microsoft IT Academy дає значний обсяг переваг і можливостей, зокрема:
1)доступ до електронних навчально-методичних матеріалів:
–більше 250 модульних електронних курсів;
–система управління електронним навчанням (LMS);
–система створення електронних курсів (LCDS);
–віртуальна бібліотека e-Reference для ІТ-фахівців і розробників програмного забезпечення;
–навчальні курси серії "Цифрова грамотність";
2)право завантажувати і встановлювати для навчання програмне забезпечення Microsoft;
3)участь у сертифікації:
–право здавати сертифікаційні тести Microsoft (MCP, MOS) зі знижкою;
–можливість стати центром тестування Microsoft;
–можливість участі у програмі Microsoft Certified Trainer (MCT) з 25% знижкою;
4)використання маркетингових матеріалів.
Протягом вересня-жовтня кафедрою ЕКІ буде розроблено окремий інформаційний веб-ресурс для розміщення усієї необхідної інформації (умови, правила, можливості тощо) щодо участі ТНЕУ в Microsoft IT Academy, призначений для бажаючих використовувати вищезазначені переваги програми.
Контакти:
доцент каф. ЕКІ,