Любі жінки!

Настала довгоочікувана, п’янка пора, коли тепло сонячних променів по-особливому лагідно огортає землю, поспішають підвестися вгору світло-зелені паростки трав, а перші квіти встеляють шлях святу неповторної, незвичайної краси.

Все найдорожче, що є у нашому житті – надія, кохання, віра, щастя – обов’ язково пов’ язане з Жінкою, яка так схожа на саму весну, своєю емоційністю та веселковою насиченістю почуттів. Сьогодні кожен погляд добрий і ніжний, кожне слово, сказане з любов’ ю, кожен вчинок, здійснений від душі. Присутність чарівних і талановитих жінок не лише прикрашає наш університет, але й дарує натхнення та наснагу для нових звершень. Дорогі жінки! Своїми прекрасними посмішками у вир щоденних турбот Ви приносите яскраві барви, спонукаєте нас, чоловіків, до шляхетних вчинків. Ваше життя та праця – це дорогоцінний сплав тепла й милосердя, які щиро даруєте іншим. Своїм божественним покликанням Ви творите і оберігаєте саме життя, надаєте йому глибинного змісту. Сердечно вітаю зі святом 8 Березня та бажаю Вам, наші милі, добра, радості, здоров’ я, душевного спокою, порозуміння та злагоди у родинах, достатку в оселях. Нехай і надалі квітне Ваша врода, світлими будуть обрії Ваших доль, весна принесе відчуття оновлення, а сьогоднішнє свято здійснить найзаповітніші мрії.

Зі святковою шанобливістю

ректор Тернопільського національного економічного університету          С. І. Юрій