1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відбулось вручення дипломів магістрам

14.02.2019 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам, що навчались на базі Самбірської філії ТНЕУ.

Від імені ректорату Тернопільського національного економічного університуту магістрів привітав директор філії Шевчук Р.П., , який побажав їм творчого та кар’єрного зростання, легкого працевлаштування, життєвого оптимізму та великих звершень і закликав гідно нести звання випускника ТНЕУ.

З найкращими побажаннями до наших магістрів звернувся також Припін В.В, який протягом семи років, починаючи із Самбірського технікуму економіки та інформатики, пройшов із студентами шлях їх професійного становлення.

Завершилися урочистості колективним фото випускників.

Зустріч у рамках проекту "Волонтер"

14.02.2019 р. у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбулася цікава зустріч з представником всесвітньої організації "Корпус миру" в рамках проекту "Волонтер", у якому Самбірська філія ТНЕУ виступає партнером Самбірського технікуму економіки та інформатики.

Графік роботи ДЕК

Затверджено графік роботи державних екзаменаційних комісій 

Детальніше...

Результати олімпіади

Дата проведення олімпіади 23.10.2018 р.

Детальніше...

Відбулась регіональна олімпіада

23 жовтня 2018 року у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбулась регіональна олімпіада з двох напрямів:

1) Економіки.

2) Інформатики та обчислювальної техніки.

За результатами олімпіади, кращі роботи студентів будуть відзначені цінними призами, а студенти рекомендовані до зарахування на навчання у Самбірську філію Тернопільського національного економічного університету на спеціальності "Економіка" (спеціалізація "Економічна кібернетика") та "Інженерія програмного забезпечення".