1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Сумуємо...

 

 Сумуємо... Загинув вірний син України Сакаль Іван Володимирович - старший сержант, командир взводу розвідки 35 ОБрМП (137 ОБМП, на базі якого сформовано Одеську 35-ту бригаду) народився у с. Завадівка, Львівської області, Турківського району.

У 2013 році закінчив Самбірський технікум економіки та інформатики, відділення «Розробка програмного забезпечення». З 2013 по 2015 роки навчався у Самбірській філії Тернопільського національного економічного університету за напрямом підготовки «Програмна інженерія». На початку 2014 вступив на військову службу за контрактом. З 2014 — захищав Україну  на Сході. Служив у комендатурі ВМС, з 2015 — у морській піхоті головним сержантом взводу.

Першого травня отримав важке кульове поранення на спостережному посту під час бою поблизу с. Миколаївка (Волноваський район). Після п'ятьох діб перебування у комі та кількох операцій помер в реанімаційному відділенні Обласної лікарні ім. Мечникова м. Дніпро.

Іване, ти був найкращим! Ти був взірцем сміливості та міцності! Ціною власного життя ти зберіг своїх побратимів. Ти навічно залишишся у нашій пам’яті. Низько схиляємо голову у скорботі. Герої не вмирають!

Результати олімпіади

Дата проведення олімпіади 04.04.2019 р.

Детальніше...

Розклад занять (весняна сесія, 2019)

Затверджено розклад занять для студентів Самбірської філії ТНЕУ на весняну сесію.

Детальніше...

Відбулось вручення дипломів магістрам

14.02.2019 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам, що навчались на базі Самбірської філії ТНЕУ.

Від імені ректорату Тернопільського національного економічного університуту магістрів привітав директор філії Шевчук Р.П., , який побажав їм творчого та кар’єрного зростання, легкого працевлаштування, життєвого оптимізму та великих звершень і закликав гідно нести звання випускника ТНЕУ.

З найкращими побажаннями до наших магістрів звернувся також Припін В.В, який протягом семи років, починаючи із Самбірського технікуму економіки та інформатики, пройшов із студентами шлях їх професійного становлення.

Завершилися урочистості колективним фото випускників.

Зустріч у рамках проекту "Волонтер"

14.02.2019 р. у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбулася цікава зустріч з представником всесвітньої організації "Корпус миру" в рамках проекту "Волонтер", у якому Самбірська філія ТНЕУ виступає партнером Самбірського технікуму економіки та інформатики.